Проекты деревянных домов

Будівництво дерев’яних будинків стає перспективним і потрібним видом бізнесу. Перспективність цього напряму залежить безпосередньо від рівня життя в країні. Зараз в Україні сформувалося коло людей, для яких доступно таке комфортне житло.

При будівництві дерев’яних будинків, котеджів, бань використовують виключно екологічно чистий матеріал.

Оскільки рівень попиту споживачів зростає, у виробництві використовуються найновіші технології обробки деревини, вдосконалені проекти будівництва та новітнє обладнання.

За даними досліджень, ми проводимо 80% життя в закритих приміщеннях. Штучні та хімічні матеріали впливають на наше здоров’я негативно. Якщо ви зважилися на будівництво дерев’яного котеджу — значить хочете зробити внесок в оздоровлення та пропаганду застосування екологічно чистих технологій і матеріалів. Дерев’яні будинки мають ідеальний режим вологості.

Наші фахівці уважно стежать за попитом на дерев’яні будинки. Відповідно до найпопулярніших вимог, у нас готують оригінальні та цікаві проекти для будівництва дерев’яних котеджів. Замовивши будівництво вашого будинку у нас, ви оціните ідеальне співвідношення ціни та якості.

Будівлі з дерева створюють зручне і комфортне житло. На замовлення клієнта, в проект вноситься велика вітальня, робочий кабінет, спальні, веранда, технічні приміщення. Враховуючи різні фінансові можливості, наші фахівці можуть запропонувати проекти будинків економ-класу з меньшою товщиною дерева та ін.
На сьогоднішній день існує декілька технологій будівництва дерев’яних котеджів. Нашим клієнтам ми можемо запропонувати будівництво будинків, бань, альтанок з «дикого», клеєного, оциліндрованого або профільованого бруса. А також наші майстри різблярі зроблять унікальні візерунки ззовні та всередині будинку чи альтанки.

Сам процес будівництва котеджу нагадує роботу з конструктором. Всі колоди повинні бути укладені акуратно і за правилами. Якщо колода неправильно оброблена- це може призвести до утворення тріщин і порушення конструкції. Правильно оциліндрована колода та майстерність монтажників — запорука вдалого будівництва.

Будинки з бруса можуть мати різноманітне призначення. Фахівці нашої фірми займаються будівництвом будинків, дачних будівель, готелів, альтанок, бань, господарських будівель, вишуканих дерев’яних котеджів.

Для початку будівельних робіт співробітникам нашої фірми необхідно ознайомитися з ділянкою, призначеною під зведення споруд з дерева. Після проведення геодезичних робіт і необхідних вимірів, досліджень геологічних особливостей території, починається процес планування. На цьому етапі розробляється макет будинку. Ми працюємо відповідно з думкою та побажаннями наших клієнтів і зводимо особливі будинки, які відрізняються від типових: унікальністю і дизайном.